Відео

Робота планетарного бетонозмішувача СБ-242-5К

Сталеве лиття від 5 до 4000 кг

Огляд бетонних заводів серії "Граніт-60".

Монтаж бетонного заводу виробництва ПрАТ Бетонмаш.

Завод встановлений в місті Миколаївка, Слов'янський район, Україна

Спеціальна пропозиція - бетонозмішувальний блок 500 л


Планетарний бетонозмішувач
+
скіповий підйомник 800 л
+
огорожа
+
майданчик

Силоси розбірні і суцільнозварні від ПрАТ "Бетонмаш".

Фахівці #Бетонмаш завершили шеф-монтаж та пуско-налагоджувальні роботи БЗУ «Граніт-60Д» в Сумській обл. Бетонозмішувальна установка, продуктивністю 60 кубічних метрів готового бетону на годину зарекомендувала себе як надійна і рентабельна для виробництва товарного бетону і розчину, забезпечуючи стабільно високу якість. Мінімальні терміни монтажу бетонного заводу обумовлені виготовленням установки в блочно-модульному виконанні.

Бетонозмішувачі примусові СБ-138БМ та СБ-146А.

Випробування бетонозмішувача СБ-242-5К.

Двухвальний бетонозмішувач виробництва ПрАТ "Бетонмаш" в роботі.

Робота планетарних бетоносмесителей виробництва ПрАТ "Бетонмаш".

Використання бетонозмішувачів. 1989 рік.

Бетонозмішувальна установка СБ-241А(Б) з бетонозмішувачів примусової дії планетарно-роторним СБ-242-8М виробництва «Бетонмаш» (Україна).

Ультрасучасні бетонозмішувальні установки від виробника ПрАТ Бетонмаш, Україна.

Робота бетонозмішувальної установки Граніт-60Д продуктивністю 60 м³ бетону на годину.

Випробування вібророзпушувача, нової розробки КБ «Бетонмаш».
Застосування цього механізму найбільш ефективно в зимову пору року, коли необхідно провести вантажно-розвантажувальні роботи матеріалів, що знаходяться в смерзшимся стані або покритих крижаною кіркою (вугілля, залізна руда, пісок, щебінь тощо).

Резонансне вибросито СБ-145-16.20 здійснює просіювання вологого піску на дві фракції, забезпечуючи високу продуктивність до 40 т/год. Його відмітною перевагою є те, що попередньо просушувати мокрий матеріал не потрібно. Підвищення продуктивності вибросита забезпечується за рахунок легко регульованої частоти коливань вібраторів. Фракція менше 5 мм проходить крізь сито, а відхід скочується на відвідний лоток.

Мобільний бетонний завод «ГРАНІТ-60» продуктивність 60 м³/год (технічне позначення СБ-560) призначений для виробництва високооднородних бетонних сумішей (як жорстких, так і пластичних) з використанням важких і легких наповнювачів розміром до 70 мм, а також інших будівельних розчинів і різних сумішей. Бетоносмесительная установка оснащена роторним бетонозмішувачів тарельчатого типу, який забезпечує високу продуктивність БЗУ.

Мобільний бетонний завод «ГРАНІТ-42» продуктивність 42 м³/год (технічне позначення СБ-241В) комплектується роторним бетонозмішувачів тарельчатого типу, який зарекомендував себе в процесі багаторічної експлуатації в різних умовах, як надійний і високоефективний. Бетонозмішувач оснащується завантажувальним скіповим підйомником, завдяки чому, мобільний бетонний завод має високу продуктивність.

Репортажі про ПрАТ Бетонмаш та відео роботи нашої техніки

Бетонозмішувачі виробництва ПрАТ Бетонмаш
 
Видайність до 4500 куб/год
- планетарно-роторні,
- роторні,
- гравітаційні,
- двовальні.
Потрібна додаткова інформація?

Ми відповімо Вам протягом 45 хвилин
в робочий час