Чи проводить ваш завод монтажні і пуско-налагоджувальні роботи? Скільки це коштує?

Завод ПрАТ «Бетонмаш» надає послуги з шеф-монтажу і пуско-налагодження обладнання, що постачається.

Весь комплекс зазначених далі робіт на придбаних у нас бетонозмішувальних установках проводиться нами безкоштовно.
Замовник оплачує тільки витрати на відрядження і проїзд в обидві сторони двох (трьох) фахівців ПрАТ "Бетонмаш", а також забезпечує комфортабельним житлом за свій рахунок.

Шеф-монтаж бетонозмішувальних установок включає в себе механічний і електричний монтаж (виконується фахівцями Замовника під керівництвом інженерів-наладчиків ПрАТ «БЕТОНМАШ»).

  • Шеф-монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, навчання техперсоналу Замовника, пробний пуск в експлуатацію устаткування здійснюється фахівцями «БЕТОНМАШ» спільно з фахівцями Замовника. З боку Замовника на час монтажу і пуско-налагоджувальних робіт повинні бути запрошені 1 електрик, 1 електронник, 2 слюсаря і відповідальна особа за рішенням питань, пов'язаних з організацією робіт і дотримання правил техніки безпеки.
  • Навчання персоналу Замовника відбувається під час проведення монтажу.
  • Надання кранів на будівельному майданчику згідно з планом /регламентом монтажних робіт - забезпечує Замовник.
  • Монтаж може бути розпочато тільки тоді, коли будуть підготовлені монтажний майданчик (фундаменти) і підключені енергоносії.
  • Введення в експлуатацію і запуск БЗУ здійснюється при наявності всіх компонентів для виробництва суміші: щебінь, цемент, пісок, вода, хімічні додаткита ін. (відповідно до рецептури). В разі відсутності на майданчику сировини, випробування здійснюються в холостому режимі.
  • Тарування /юстирування всіх вагових дозаторів і компонентів здійснюється силами Замовника під керівництвом фахівців «БЕТОНМАШ».
  • Термін виконання робіт при дотриманні зазначених вище умов - 5-15 робочих днів (в залежності від типу БЗУ).
Потрібна додаткова інформація?

Ми відповімо Вам протягом 45 хвилин
в робочий час