База відпочинку "Сосенки"

База відпочинку "Сосенки" ПАТ "Бетонмаш" розташована в заповідній зоні Національного Природного Парку "Святі гори", в 25 км від м. Слов'янська в 3 км від м. Святогірська, у лісовому масиві та в безпосередній близькості від ріки Сіверський Донець де збережена унікальна флора й фауна. База займає площу 3,0 га.

База отдыха "Сосенки"

Доглянута територія із зеленими галявинами, близькість лісу, приголомшливе повітря, компактність житлових і адміністративних будівель створюють почуття умиротворення та комфорту.

На базі відпочинку є 2-х і 3-х-поверхові житлові корпуси, а також 12 будиночків котеджного типу з одно-, двох-, трьох- і чотиримісними номерами. У номерах є все необхідне для комфортного проживання, включаючи телевізор, туалет, душ, гарячу й холодну воду. Взимку житлові приміщення опалюються.

Сервіс бази відпочинку поєднує в собі все необхідне як для активного відпочинку, так і для просто приємного часу на природі.

Відпочинок в "Сосенках" незрівнянно більшою мірою передбачає спілкування із природою, ніж відпочинок на гучних пляжах відомих курортів з їхньою нав'язливою індустрією розваг. У районі бази розташоване тихе озеро з мілководним піщаним пляжем для відпочинку з дітьми й мальовничі місця на ріці Сіверський Донець.

Потрібна додаткова інформація?

Ми відповімо Вам протягом 45 хвилин
в робочий час